Pécs - DH Magyar Kupa

Két nagy ugrató volt a pályában, egy közepén és egy végén ...és persze végig eszméletlen mennyiségu sár!!

Szombaton nagyon késon értünk a szálásunkra és nem tudtunk edzeni a pályán... egész éjjel szakadt az eso... reggel kicsit megcsúsztunk az indulással, és 10 óra elott értünk a pályához - 11-ig lehetett edzeni. Gyorsan neveztem és nekiálltam felrakni a sárgumikat, mert hiába volt egész nap jó az ido, a pálya tiszta mocsár volt. Még a döntoben is. A technika ördöge kicsit játszadozott az idegeimmel, de egy kis birkózás után sikerült megoldani a gumicserét.

Rohantam a rajthoz, hogy legalább egyszer lássam az útvonalat a verseny elott. Lefelé a nagy ugratókat rövid méregetés után simán beadtam… és amint leértem a célba, indulhattam vissza az idomérore. Az idoméron nem nagyon tudtam, hogy melyik kanyar után mi jön, de egyben leértem, és 1:58-as idovel 7. helyen kvalifikáltam magam a döntobe.

Dönto elott volt idom gyalog lemenni a pálya egy részén és benézni az ideális íveket. Ennek meg is lett az eredménye, 7 másodpercet javítottam az elozo idomön. 1:51:64-es idovel az 5. helyet sikerült megcsípnem. Nagyon bosszús vagyok, mert a dobogóról csak 2 tized másodperccel maradtam le!